Imam sina od 7 godina i prva trudnoću je prošla bez problema, pri porođaju mi je rađena revizija materice nakon toga imama tri uzastopna spontana pobačaja sve u petoj nedjelji trudnoće, rađene su mi rutinski pregledi na kojim nije otkriven uzrok, zanima me kome da se obratim i koje analize da uradim da bi saznala i otklonila uzroke. Unaprije zahvalna.

    Odgovoreno: 13. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Preporuka je da uradite ultrazvučni pregled vaginalnom sondom i eventualno histeroskopiju da bi se videlo da li u unutrašnjosti materice postoji neki razlog koji dovodi do spontanih pobačaja,.