Postovani, vec nekoliko puta do sada sam imala isti problem. Naime, radi se o peckanju prilikom mokrenja pracenu ranicom na usnama vagine. Ranica je crvena i napukla. To traje nekoliko dana. Javlja se obicno posle ciklusa. Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 13. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Verovatno se radi po opisu o herpes genitalisu, da li opisana promerna svrbi ili peče,. Preporuka je da uradite krv na herpes simlex tip 2 tj herpes genitalis, a opisanu promenu do tada mažite aciklovir kremom.