Postovani, vec 2 godine moj suprug i ja pokusavamo da dobijemo bebu. Do sada su radjene mnoge analize i ustanovljeno je da je sve u redu i kod supuga i kod mene. Nedavno sam radila i hsg, pa bih vas molila da mi protumacite rezultate i kazete da li je nalaz uredan. Nalaz je sledece sadrzine: uterus mali, kavum uterusa sdlastog oblika, naglasenih rogova, homogeno ispunjen kontrastom, jasnih ivica endometrijuma. Jajovodi vidljivi celom duzinom, evidentno propustaju kontrast u trbusnu duplju. Najlepse vam hvala!

    Odgovoreno: 14. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Materica vam je nešto manja ali to nije razlog da ne ostanete trudni, kod trudnoće moraćete da budete pod stalnim nadzorom ginekologa, preporuka je da radite stimulaciju ovulacije, te ultrazvučno pračenje sazrevanja i rasta folikula i da idete na ciljani odnos,.