Postovani, vec mesec dana osecam konstantan bol u predelu donjeg dela stomaka. Na ultrazvucnom pregledu ustanovljeno je da imam povecu cistu na desnom jajniku i vise manjih na levom. Doktorka mi je dala cirpocinal da pijem 10 dana, a 7 dana da pocnem da koristim canesten 3. Medjutim, kad sam stavila prvu tabletu, sledeci dan sam imala seksusalni odnos i krvarila sam, a trebalo bi tek sa 5, 6 dana da dobijem menstruaciju. Sad imam bolove u donjem delu stomaka. Ne znam da li sam poremetila terapiju time sto sam imala odnos? Unapred hvala

    Odgovoreno: 14. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Poveća cysta, koliko milimetara,. Svaka cista može da se uvrne /torkvira /oko svoje peteljke te da da jaku bolnost, niste trebali imati odnose u toku terapije,.