Dobar dan, imam problem i sada ne znam kako da se postavim. Imam 27god. Vec 10 meseci koristim logest tablete, do sada nisam imala nikakve nus pojave. Medjutim u toku koriscenja pakovanja-ovog 6-ti dan sam preskocila tabletu i nisam je kasnije uzela. Posle dva dana sam dobila menstruaciju (kao poslednjih dana-ima je, ali ne mnogo) i to mi traje vec sesti dan. Jos uvek nisam zavrsila sa pakovanjem. Zaista bih molila za pomoc.

    Odgovoreno: 14. 01. 2010.
    • Poštovana,
      To se nažalost dešava kada se zaboravi tabletica. Nastavite terapiju kao da je niste zaboravili,. Ubuduće moja vam je preporuka da tableticu uzmete ujutro jer je tada nećete zaboraviti, uveče bioskop, žurka i tableta se zaboravi,.