Želela bih da znam da li je moguće ostati u drugom stanju ukoliko dečko i devojka nisu imali odnose? Npr. Ako je dečko doživeo orgazam, a imao donji veš na sebi i tako slučajno dodirnuo vaginu devojke, da li je moguće da devojka bude u drugom stanju?

    Odgovoreno: 14. 01. 2010.

Komentari na pitanje: #49807

    • Nije to bas tako jednostavno. . . Od samog ulaska u vaginu do grlica ima oko 10 cm. . . To je ipak dug put. . . Mislim da je to naucnofantasticno. . .

    • Koliko ja znam, dovoljan je jedan spermatozoid u pravo vreme i na pravom mestu da devojka ostane trudna a sve blizu vagine u toku seksualnog odnosa je vrlo vlazno i prilicno je lako za spermatozoide da dodju do svog cilja. . Ja se ne bih tako igrala.