Tokom odnosa sa suprugom, koji su se posle osam godina braka i dvoje dece, sveli na dva puta godišnje (ili manje: ) ) , imam veoma obilan sekret ili sluz ili šta već, pa ništa ne osećam tamo dole. Moja dr mi je rekla da tu nema leka. . . A mi smo se nadali da ima. Šta vi mislite? Hvala.

    Odgovoreno: 14. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Uve4k ima leka, promenite doktoricu, uradite uz vaginalni sekret, i cervikalni bris, bris na hlamidiju, mikoplazmu i ureaplazmu i pcr na papiloma viruse,.