Vec sedmicu dana materica mi je zatvorena pa prilikom odnosa sa suprugom tesko se ulazi u nju i jak bol bude kao da je nesto nateceno unutra papa test sam radila prije 4mjeseca bilo je sve uredno ne patim od nikakve bolesti ne pusim niti pijem ni nista od toga slicno uvjek sam zdrava bila ali sad me jako ovo moje stanje brine menstruacije su bile redovne do sada zadnja je bila 5decembra molim vas odgovorite mi sta bi to moglo bit

    Odgovoreno: 05. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Pri odnosu se ne4 ulazi u matericu već u rodnicu ili vaginu,. Preporuka je da pre odnosa koristite neku kremu kao npr overstin kremu ili kantarion vaginalete da bi vam se povcratila elastičnost i vlažnost rodnice,.