Postovani, da li cista na jajniku moze da izaziva simptome kao sto su mucnina, malaksalost, gasovi i nadimanje? Jos nisam pocela sa terapijom a vec par dana se osecam lose. Doktor mi je prepisao kontraceptivne pilule yaz. Molim vas posavetujte me sta da radim?

    Odgovoreno: 05. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Sve zavisi od veličine ciste, veoma retko se javlja opisana simptomatologija kod cista jajnika,. Verovatno postoji neki drugi razlog za vaše loše osečanje,.