Postovanje zovem se enisa i imam problem pojavila mi se neka cista na grlicu materice medjutim kad imam minstruaciju krvarim mnogo i imam zuti sekret uvecan. Bol imam podno stomaka koji seta u krugu i na kicmu osjetim bol radila sam pap. C4 i uzeli su mi isjecak i cekam nalaz 6 nedelja. Imam dete i 7 meseci al mi se pojavilo posle porodzaja cista. I jel moguce da postiji sumlja da bude miom unapred hvala i cekam vas odgovor.

    Odgovoreno: 05. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Ultrazvučno se veoma egzaktno može izdiferencirati da li se radi o cisti ili miomu, tu ne sme da bude zabune,. Sačekajte nalaz phd pa nam se javite, uradite vs,.