Operaciona dijagnoza: laparoscopio facta est. Adnexectomia l. Sin. Cystectomia l. Dex. Lavage 2576. Molim vas pojasnite mi šta to znači jednostavnim rečima.

    Odgovoreno: 05. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Levo je odstranjen i jajnik i jajovod, a desno samo cista a jajnik i jajovod bi terbao da su ostavljeni, moja vam je preporuka da 4 nedelje nakon operacije odete na jedan kvalitetan ultrazvučnio pregled da bi se videla veličina desnog jajnika,.