S obzirom na moje menstruacije koje nisu redovne u posljednje vrijeme to jest zadnaj 3 mjeseca su pocele biti na vrijeme. Bile su obilne i veoma bolne. Obicno su dolazile od 24 do 27 u mjesecu, medjutim sada 27 mi se pojavljuje smedji iscjedak i nista me ne boli. Dali je moguce da sam trudna sobzirom da sa partnerom imam odnose nekada sa zastitom a nekada ne. Ali kada neradimo sa zastitom obicno gledamo da to bude pred menstruaciju i kada prodju plodni dani.

    Odgovoreno: 05. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Prvi znak trudnoće je izostanak menstruacije,. Dakle navedeni poremečaj je verovatno posledica rane insufiicijencije žutog tela i pada nivoa progesterona, ništa značajno, ne brinite,.