14. 9. 2009 sam radila abraziju grlica. 3. 12. 2009 sam isla na kontrolu i na nalazu pise grlic reepiteliziransa sa manjim crvenilom na donjoj usni koje djeluje kao kapilar krvari na dodir. Zanima me da li to znaci da opet imam ranicu i da li smijem da imam odnose. Molim vas da mi odgovorite vec sam postavila ovo pitanje ali nisam dobila odgovor.

    Odgovoreno: 05. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Ne bi smeli da krvavite4 posle intervencije, m, da li je to bila abrazija ili biopsija grlića materice,. Odnos ne mojte imati dok se ne saniura krvavljenje,.