Postovani, zadnju menstruaciju sam imala 23. 11. 09. I jos nisam dobila. Uradila sam test na trudnocu i bio je pozitivan. Posle testa je proslo dva dana kada sam posle mokrenja na toalet papiru primetila malo tecnosti rozikaste boje koja se posle vise nija pojavljivala. Otisla sam kod ginekologa i on mi je rekao da jos nevidi da li sam trudna tj. Da jos nemoze da potvrdi i da to jos spada u sub klinicku trudnocu, takodje mi je rekao da ponovo uradim test kod kuce sto sam ja u uradila sutradan i opet je pokazao dve crte. Zanima me sta je moglo izazvati tu tecnost rozikaste boje, jako sam uplasena posto sam vec jednom imala spontani pobacaj u 5-6 nedelji. Unapred havla.

    Odgovoreno: 05. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Svaka royikasta te; nost je ynak krvaqvljenja i prete; eg poba; aja,. Moja vam je preporuka da uradite ultrazvučni pregled da bi se videlo da li ste trudni i da vam doktor, ukoliko ste trudni, da hormonalnu terapiju jer je prethodna trudnoća završena spontanim pobačajem,