Postovani, vec 3god. Sam u braku, imamo jedno dete a drugo je na putu. Meni je svaki seksualni odnos bolan, uvek, i to u donjem delu stomaka, nekada cak i osecam peckanje nakom toga. A orgazma retko i da ima u zadnjih godinu dana. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 05. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Znači da ste trudni ako je drugo dete na putu,. Normalno je da su odnosi bolniji ako ste trudni i gtreba da promenite položaj pri odnosu, ne klasična poza, već bočni položaj ili slično, o orgazmu otom potom, orgazam je iz glave,.