Poshtovani, interesuje me dali to sto poslednih 3 meseci imam redovne menstruacije, ciklus traje 30 dana sa tim sto na 16ti dan ciklusa osecam bol u levom jajniku, znaci da su ciklusi ovulatorni i da pcos sindrom pocinje da se stabilizuje? Osim neredovne menstruacije nisam imala druge simptome pcos-a, utvrden je ultrazvucno. Imam 25 god nisam rodila do sada. Unapred hvala

    Odgovoreno: 05. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Da li koristite neku terapiju ili ne, ako bez terapije imate redovne cikluse onda znači i da imate uredan hormonalni status i verovatno uredan ginekološki nalaz, što možete proveriti ultrazvučno,.