Postovani, pila sam tablete ciklo-proginovu 2, 5 god, i nisam uspjela ostati trudna, mada imam kcerku iz prvog braka. Sad sam prestala piti, pa mi se pojavio bol u grudima i bradavicama. Da li je to opasno nisam isla na pregled. Jedan mjesec nisam dobila pa sam pila tablete da dobijem, otada me grudi bole kao da cu dobiti. Kad se pregledam sama nema nista. Od cega to moze biti? Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 24. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Verovatno su tegobe hormonalne prirode,. Uradite ultrayvu; ni pregled dojki i pre pijenja hormonalnih tableta uradite hormon koji se yove folikulo stimulirajući hormon/fsh/ iz krvi da vidite da niste u ranoj premenopauzi,. Niste naveli koliko godina imate,.