Pre 6 meseci smo radili briseve na h, u i m. H je bila pozitivna dobili smo i decko i ja terapiju i izlecili se. Medjutim meni se sekret uopste ne povlaci (da napomenem to da ga pre skoro nikad nisam imala, bar ne u velikim kolicinama) , kad god odem kod ginekologa i uradim briseve sve ispadne u redu, nema bak. Ni gljivica, iii gr dobijem vaginalete nekad i ne, i posle par dana sekret se opet vrati. Problem je u tome sto nakon svakog odnosa moj decko dobija crvenilo na glavicu, oseca ko da mu je odran, pecka ga, svrbi, kanalic mu je zapusen, sperma ne izlazi kako treba. . A bris uretre mu je u redu nema nista. . . Molim vas dajte nam neki savet gde da idemo, koje briseve da radimo jer ovo stvarno vec dugo traje: (

    Odgovoreno: 24. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Uradite cervikalni bris, bris na mikoplazmu i ureaplazmu i bris na hlamidiju,. Po slici koju ste opisali to najviše lići na gljivice, preporučite vašem dečku da maže predeo glavića polnog organa kanesten kremom/bayer/ujutro i uveće 14 dana,.