Postovani! Da li cu ici na operaciju? Imam cistu na desnom jajniku velicine 4. 6x5. 6mm. Otkrila sam pre jedno desetak dana da je imam. Nisam koristila nikakvu terapiju. Nisam nikakva dodatna ispitivanja radila sem to sto su me pregledali na ultra-zvuku. Majka ima isto cisticne jajnike.

    Odgovoreno: 24. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Napravite još jednu kontrolu za mesec dana iza mensesa i ako je i dalje ista velićina potrebna je operacija, operacija je jednostavna i insistirajte na laparaskopskoj operaciji kroz pupak, gde se ne otvara prednji trbušni zidm,