Postovani, uradjen mi je embriotransfer i ubacena 3 osmocelijska embriona, ali sam nakon nekoliko sati dobila temperaturu 37. 6 koja je polako padala i vise se nije vracala. Sada cekam da prodje 11 dana do prvog beta hcg-a. Da li je ta povisena temperatura mozda znak da je organizam odbacio embrione? Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 24. 12. 2009.

Komentari na pitanje: #48730

    • Poštovanje, 31.08.2023 urađen je transfer vraćene dve blastociste. Posle dva dana sam dobila temperaturu koja je varirala tokom dana: 37 37,1 37,2, a uveče je bila 37,5. Pijem utrogestan i folnu kiselinu. Ja se osećam dobro. Imam s vremena na vreme bol u donjem delu stomaka. Zašto temperatura (u prve dve ivt nisam imala temp) i da li je to u redu? Unapred hvala.