Postovani, ja sam porodjena u februaru a juna sam ugradila spiralu pre menstrualnog ciklusa. Sve je bilo u redu do prvog ciklusa koji je poceo 09. 11 i trajao 11 dana a sada imam od 08. 12 i jos uvek krvarim. Krvarenje nije obilno. Dali to znaci da moj organizam odbija spiralu ili nesto ozbiljnije. Moj ginekolog kaze da nije krvarenje iz grlica i da sacekam. Hvala

    Odgovoreno: 24. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Mislim da vaš organizam ne podnosi tu spiralu i da će te je morati izvaditi,. Ne može biti iz grliča materice, da li ste radili papa bris pre aplikacije spirale,. Možete eventualno sačekati još koji dan uz hormonalnu terapiju koju bi vam trebao prepisati vaš lekar i da vidi da li će se krvavljenje smiriti,.