Imam 37 godina. Od pre šest meseci menstrualni ciklus mi se smanjio sa 28 na 23 dana i traje 3 dana. Dva dana pre dobijanja menstruacije imam braon iscedak. Da li je to "normalno" za ženu koja ima 37 godina. Imam dvoje dece, jedno od 14 i drugo od 8 godina! Posao mi je stresan!

    Odgovoreno: 24. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Nije normalno jer menstruacioni ciklus ne sme da se javlja na kraće od 25 dana,. Verovatno je to posledica stresa ali se ipak jabvite vašem ginekologu da se uzme papa bris i ultrazvučni pregled da bi se isključilo neko organsko obolenje,. Inaće veoma je jednostavno vratiti ciklus na normalu.