Dobar dan zelim! Imam 40g i desava mi se da nemam dovoljno vlaznosti prilikom odnosa. Ili jako brzo nestane. Da li su laktogin tablete preporucljive ako imam cistu na dojci i na jajniku?. Cula sam da ne smem u tom slucaju da koristm hormonke tablete. Da li postoji neko trajnije resenje za taj problem odnosno sta treba da koristim za to? Pozdrav i hvala!

    Odgovoreno: 21. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Laktogyn tbl ne smetaju, možete koristiti i kantartion vaginalete svaki drugi dqan, po jednu vaginaletu duboko aplicirati u rodnicu,. Postoje i hormonalne kreme i tablerte za lokalniu aplikaciju ali to možete koristiti tek nakon pregleda vašeg ginekologa.