Postovani imam nadam se mali problem. Naime zadnju mjesecnicu sam imala 02. 12 i trajala je 5 dana, medjutim u sredu 16. 12 sam opet dobila krvarenje nije obilno ali ga ima. U ponedeljak sam bila kod svog doktora i radila sam nalaze jer sam 01. 10 imal spontani pobacaj u 6-toj nedelji trudnoce, tad mi nije radjena kiretaza jer je plod sam otisao i tad sam dobila zastitnu inekciju zato sto sam negativna krvna grupa. Nalazi koje sam radila su bris cerviksa, mycoplasma hominis i ureaplasa i cladmydia i svi nalazi su redu, jos cekam nalaz papa testa kad trebam ponovo ko doktorice u ponedeljakal posto sam uplasena sad me samo zanima dal moze biti nesto opasno zato sto sam dobila dva puta u tako kratkom vremenu i dali postoji neki uzrok tome. Unapred zahvalana. . .

    Odgovoreno: 21. 12. 2009.
    • Poštovana,
      To krvavljenje4 se javilo 14 ti dan od prvog dana menstruacije, boilo jwe oskudni i to je najverovatnije ovulatorno krvavljenje i nije zabrinjavajuće, to je uz menses jedino fiziološko krvavljenje,.