Vec godinu dana su mi mesecna krvarenja na 24, ponekad na 28 dana, oskudna, traju 2-4 dana sa produzenim tamnim iscedkom. Boli me glava na sredini ciklusa i 2 dana pre menstruacije. Mogu li da pijem neki preparat i sta kako bi se oslob. Glavobolje? Druge simptome za sad nemam (valunzi i sl.)

    Odgovoreno: 21. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Niste naveli koliko godina imate da bi vam se moglo adekvatno odgovoriti,. Mislim da treba da se javite vašem ginekologu da vidi razloge vaših tegoba,.