Postovani, 15 dana pijem yasmin tablete i već 15 dana imam menstruaciju, sad imam i grc u stomaku. Da li je to normalno, kad ce proci? Jel mogu imati odnos?

    Odgovoreno: 21. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Mislim da to nije dobro, ali popite tabletice do kraja i javite se vašem ginekologu da uradi ultrazvučni nalaz i promeni vam pilule,. Nije preporučljivo imati odnose u toku krvavljenja jer može doći do infekcije sluznice materice i upale jajnika,.