Postovani, danas je 43. Dan od porodjaja. Jutros sam primetila da krvarim (ne mnogo) to se nastavilo i danas. Da li je moguce da sam dobila menstruaciju s obzirom na to da dojim. Da li dojenje ima veze sa uspostavljanjem menstrualnog ciklusa? Hvala

    Odgovoreno: 21. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Obično se prva menstruacija pojavi 4 do 56 nedelja nakon poroda,. Ukoliko dojite postoji mogučnost da nemate menstruaciju za vreme dojenja, ili pak da tri ili četiiri meseca nemate menses pa dobijete jedan, pa opet pauza,. Retke su žene koje doje a redovito imaju cikluse,.