Postovani, molim vas da mi pomognete. Naime, od pocetka jedne do pocetka druge moje menstruacije u proseku prodje 20 dana, a traju 10, nekad 8 a nekad 15. Napomenucu da imam osmomesecnu bebu i da sam problem primetila i pre trudnoce, kada mi je receno da imam policisticne jajnike i kad sam radila papanikolau koji je bio ok. . . Hvala unapred

    Odgovoreno: 17. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Mensesi ne smeju da traju kraće od 25 dana, javite se vašem ginekologu da izvrši ispitivanja i ordinira terapiju kako bi se ciklus vratio u normalan ritam