Dobar dan pisem vam prvi put moj problem je nedavno sam uradila papa test i lekar mi rekao da imam hpv virus i da moram da primim 3 injekcije koje kostaju 200 evra ali ja to nemogu da kupim dali postoji drugo resenje i menstruacije mi je prvi dan vise crna a drugi dan je normalna dali moze da se izleci taj virus i sta moze da mi se desi hvala

    Odgovoreno: 22. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Hpv virus se može samo dijagnosticirati sa pcr na papiloma viruse,. Ne mojte davati 200 eura jer ako je papiloma infekcija leka nema, kada uradite taj nalaz javite se,.