Postovani, imam 23 god. Vec mesecima mi se dogadja da imam svrab i utrnuce u vaginalnom delu, i sekret bez boje ali kao kiselo mleko, kao da imaju neke grudvice, kao i bol u stomaku prilikom seksualnog odnosa. Koristim kansen 3-4 dana ili vaginalete od kantariona i onda mi se smiri, a problem je sto kada zakazem kod ginekologa posto cekam na red mesec dana, mene to prodje i kada dodjem na red meni je sve u redu. . . Sta bi to moglo biti? Da li je nesto ozbiljno? Bas sam zabrinuta. . . Srdacan pozdrav. . . Hvala!!!

    Odgovoreno: 22. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Treba uraditi vaginalni bris, pšokušajte sa kanesten 3 vag/bayer7 a nakon tri dana pauze lomexin od 600mg jednu vagineletu, a vaš partner kanesten cremu utrljava ujuto i uveće u predelu glaviča polnog organa 14 dana