Postovani, imam 25 godina, cetiri pobacaja iza sebe i jednu neuspesnu inseminaciju. Rezultati su svi u redu, ali trudnoca nece da se odrzi. Vec godinu ipo dana nisam ostala u drugom stanju, pa me interesuje da li je moguce da posle svih pobacaja ne mogu vise da zatrudnim? Hvala

    Odgovoreno: 22. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Treba da uradite ultrazvučni pregled i eventualno hsg da bi se ispitala prohodnost jajovoda nakon kiretaža koje ste imali posle spontanih pobačaja,.