Postovani, zapocela sam 23 nedelju trudnoce, imala sam povecani beli sekret pa doktor mi je prepisao jodoform od alkaloid skopje, od kad sam pocela i ih upotrebljavam osetila sam da sekret nije gusti nego je voden i nema boja i miris, pojavi se kao mokra fleka na gacicama nekoliko puta u toku dana. Molim vas odgovorite mi da nije u pitanju plodova voda? Posledniji put sam bila kod doktora u 19 nedelji i sve je bilo ok.

    Odgovoreno: 23. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Mislim da treba da se javite vašem ginekologu i da vas pogleda ultrazvučno i vidi da li ima dovoljno plodne vode ili ne,. Takodjer pri ginekološkom pregledu može videti da li ide ili ne plodna voda,.