Postovani, da li mozete da mi objasnite sta predstavlja izraz "nehomogena struktura miometrijuma"? Doktorka mi je rekla da "ne vidi nista konkretno" na ultrazvuku, ali da je miometrijum nehomogen. . . To je sve sto je rekla. Ostali rezultati su i u redu, jedino sto imam mali mozaik na grlicu, vs i pa su ii grupa. Receno mi je da stavljam kantarion vaginalete, (povremeno - sta god to znacilo) , i kontrola za 6 meseci. .

    Odgovoreno: 16. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Možže da bude početak stvaranja nekoog miomatoznog čvora, zatim prošireni krvni sudovi kada je potreban dopler, endometrioza. Kontrola uz za 6 meseci kod drugog pretraživača,.