Dana, 20. 11. 2009. Godine imala sam redovnu menstruaciju u trajanju od 4, 5 dana. Medjutim, 8. 12. 2009. Godine ponovo sam dobila menstruaciju koja je izazvala veoma obilno krvarenje. Danas je vec sesti dan a krvarenje ne jenjava. Danasnjim ultrazvucnim pregledom receno mi je da sam imala cistu koja je pukla i koja je ustvari i izazvala to obilno krvarenje. Prepisan mi je primolut nor 2 puta po 1. Koliko je to dobro piti. . Koliko te ciste mogu da ostave posledice i koji je dalji postupak. . .

    Odgovoreno: 16. 12. 2009.
    • Poštovana,
      U principu menses i traje do 7 dana, ako i dalje krvarite a to znači 8 dan, uzmite terapiju koju vam je dao vaš ginekolog i to 15 dana, kontrolas, ultrazvuka za 6 meseci, ciste ako su same nestale to je odlično i nemojte brinuti,.