Postovani, u zadnje vrijeme imam dosta neprijatnosti tokom sexa. Naime, prilikom sexa iz vagine mi dopiru cudni zvukovi. Kao da neki baloncici pucaju, kao da nesto zvace unutra. Jako mi je neprijatno zbog toga, pogotovo kad me moj dugogodisnji momak pita sta se to cuje. Imam dosta problema sa cistama i imala sam operaciju zbog pucanja zutog tijela i hemoragicnog soka. Molim vas da mi objasnite zbog cega se to desava. Jako mi je neprijatno zbog toga i sramota me to licno pitati svog ginekologa. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 24. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Verovatno postoji nesrazmera izmedju vaše vagine i polnog organa vašeg parttnera pa je to vazdušni fenomen koji se može mada izuzetno pojaviti pri odnosu,