1. Avionska karta Beograd Pariz, putovanje na vestačku oplodnju

    Pitanje broj: #48167

    Imam zakazanu vestacku oplodnju 01.09.2010. u Parizu. Da li vi možda organizujete neki grupni prevoz za pacijete koji idu na kliniku u Pariz? Već nekoliko puta pokušavam da ostanem u drugom stanju, ali bez uspeha. Da li mi možete preporučiti kako da najjednostavnije otputujem jer mi je trudnoća jako bitna? Povratak bi bilo 30.09.2010, a krenula bi 28.08.2010