Postovani ja sam stekla ogromno poverenje u vas tako da vam dosta cesto pisem, nadam se da vam nisam postala dosadna ali ne bih vas uznemiravala da nemam problema. Posto ja i moj suprug pokusavamo da ostanem u drugom stanju vec vise od god dana i nista se ne desava meni je moj ginekolog (privatni) predlozio da radimo insiminaciju. Mene zanima kolike su sanse da na taj nacin ostanem u drugom stanju i kolike su sanse da mogu izneti trudnocu bez problema??? Inace imam endometricni cistu na desnom jajniku31x26 mm, lecila sam se i nadam izlecila od hlamidije, imam dvorogu matericu i eto sta jos da kazem, sve me nesta poteralo bezveze a imam samo 25 god: ( ( ( (jako mi znace vasi odgovori pa se nadam da cete mi i ovoga puta pomoci: ) veliki pozdrav i unapred se zahvaljujem!!!

    Odgovoreno: 24. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Uspeh inseminacije je 15 do 20 posto, moja vam je preporuka da ootklonite tu endrometiotičnu cistu laparaskopskom operaciom i da se vidi da li još negde postoje žarišta endometrioze,. Trudnoću možete iznjeti bez problema i msa dvorogom matericom uz brižni nadzor vašeg ginekologa,.