Pozdrav! Radila sam test i pozitivna sam na hlamidiju. Ginekolog mi je prepisao sumamed (4 odjednom pre jela i za 7 dana 2x1) ili kao zamenu hemomicin caps 250 mg na isti nacin da koristim i to je to. I da posle toga dodjem opet da radim test. . . Da li je to dovoljno da se izlecim posto neki imaju drugo misljenje da treba i dovicin da se uzima, inace se necu izleciti?! Hvala unapred

    Odgovoreno: 07. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Obično se summamed daje na kraju terapije, ne hemomycin,. Ja dajem 10 dana dovicin, pa deset dana ciprocinal, pa 10 dana runak ili visiren i na kraju završim sa sumamedom 5 dana