Za ginekologa- pre dva dana sam bila na godisnjem, redovnom kolposkopskom pregledu i lekar je rekao da je sve u redu, a rezultati papa i vs bice gotovi za nedelju dana. Medjutim, posle pregleda sam primetila oskudno krvarenje u vidu nekoliko tamnih mrlja, sutradan takodje. Da li ovo moze biti opasno tj. Da li bi lekar na pregledu video da nesto nije u redu? Do sada nisam imala ginekoloskih problema ali sam veoma zabrinuta. Hvala.

    Odgovoreno: 07. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Nemate razloga za zabrinutost,. Toi je normaqlna pojava amožda to nije ni bila krv već jod kojim je prem, azao grlić materice pri kolposkopskom pregledu,.