Postovani, imam pitanje za vas: bila sam kod doktora, uradili su mi kolposkopiju čekam rezultat. Prilikom pregleda našli su mi da imam polip na materici. Recite mi koliko je to opasno, kako se dobija. I kako se leči? Unapred hvala

    Odgovoreno: 07. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Svaka polipozna tvorevina u organizmu, pa tako i polip grlića materice treba da se ukoloni odnosno da se uradi polipektomija i dobijeni materijal se pošalje na patohistološku dijagnostiku,.