Nemam menistruaciju zadnja 2 meseca radila sam test za trudnocu i nisam trudna, prosli utorak sam kao dobila i jedva da je trajalo 2 dana i to jako malo. Pa me zanima sta bi moglo da bude, jer sam uvek dobijala na vreme i sve bilo u redu. Mada imam 3 dece vece i porodjaji bili 1carski a ova 2 normalna. Recite mi sta da radim unapred hvala

    Odgovoreno: 07. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Javite se ginekologu da vam uradi ultrazvučni pregled vaginalnom sondom te da se vidi da li postoji neki organski razlog poremečaja menstrualnog ciklusa ili se pak readi o hormonalnom poremečaju,.