Poštovani doktore, već dvije godine sam u klimaksu, papa nalaz je u redu takođe i ostali nalazi. U nazad četiri mjeseca imam česte bolove stomaka, uglavnom u predjelu donjeg dijela, to su bolovi koji su znali biti kad sam imala redovne cikluse prije klimaksa. To se pojavljuje svaki 3-4 dan i kroz cijeli mjesec. Da li je to normalna pojava u klimaksu? Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 05. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Bolovi u stomaku nisu normalna pojava, dakle treba ispitati odakle ta bolnost,. Poćnite sa ultrazvučnim pregledom organa male karlice vaginalnom sondom,.