Postovani. . . Ja sam od vas vec dobila odgovor na pitanje pod br. 46171 (ako vam to nesto znaci) pa ste vi pitali da li je suprug radio spermogram, jeste, i to dv aputa oba puta je bio ok. . . Ja sam posle uradjenog hsg radila i histeroskopiju, tada je doktor radio skidanje polipa koji je bio na zidu materice, kao i sirenje usca materice, ne znam bas sta to znaci, ali bio je zadovoljan intervencijom i rekao da bi sada moglo doci do trudnoce, a ako u naredna dva meseca (16. 11 sam radila histeroskopiju) ne dodje do trudnoce d ace raditi laparaskopiju. Inace, ja simam 38 g i znate vec, godine mi cine jos jedan probelem koji me opterecuje i stvara i psihicku barijeru u mogucoj trudnoci. . . . Veliki pozdrav

    Odgovoreno: 02. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Vama je najbolje da pristupite programu vantelesne oplodnje,. Vreme brzo prolazi, tako da su minimalne šanse da u spontanim ciklusima ostanete btrudni.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #46940

    • Jel mozes da mi kazes da li je i koliko bolno raditi te testove sto si navela?