Molim vas da mi odgovorite. Godinu dana sam pila yasmin. Zbog dejstva na kozu i kosu odlucila sam da predjem na jeanine. Trenutno ih pijem i pred kraj sam prve kutije. Moj problem se sastoji u ovome: pre par dana mi je pocelo slabo krvarenje, nesto izmedju tackastog i oskudno menstrualnog krvarenja. Da li to moze biti zbog promene kontraceptivnih tableta? Zaista me je uplasilo. . . Napominjem da sutra imam zakazano za briseve, papa test, kolposkopiju i uz grudi. Da li ima svrhe ici posto papa test i brisevi ne mogu da se rade? Unapred zahvalna dragana

    Odgovoreno: 02. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Kada kkrvavljenje prstane idete na pretrage, do je normalna pojava kod uzimanja i špromene kontraceptiva u prvom mesecu uzimanja teb zato ne treba da vas brine,. Nastavite uzimeti žanin tbl po savetu lekara.