Postovani, parner i ja smo se lijecili od klamidije, mikroplazme i ureaplazme i zadnji nalazi su i meni i njemu bili negativni, jedino sto je njemu u nalazu bilo nadjeno nesto novo: e. Coli i enterococcus faecalis. S tim nalazima sam otisla kod svoje ginekologice, nije mi rekla nista o tome vec sam procitala na internetu da to zapravo i nije spolna bolest vec se moze prenjeti prljavim rukama, nepaznjom kod brisanja a i analnim sexom. Uglavnom, dobila sam antibijotik kojeg sam nakon 10 dana popila (partner je dobio nesto sto pije 40 dana!) . Imali smo odnos s kondomom da bi ja odmah nakon toga dobila gljivice koje i inace dobivam nakon svakog odnosa i upalu mokracnog mjehura koju takodjer cesto dobivam nakon odnosa. (znaci nista se nije promijenilo) mene strah da se ja opet od njega nisam zarazila iako smo kondom koristili, jer ginekologica nije spominjala da nema oralnog sexa niti ikakvog povrsinskog diranja. . To sam tek kasnije sama procitala da se kontaktom moze zarazit. Uglavnom, sto da radim sada? Da osim sto idem ginekologu odnesem i mokracu na pregled? Ako sam se pak izljecila, od cega onda mogu dobivati te upale mjehura nakon sexa i stalne gljivice? Hvala

    Odgovoreno: 02. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Verovatno ste iunološki deficitarni te se javljaju navedene tegobe i infekcije gljivicama, uzimajte vitaminske preparate, voće i jačajte imunitet te se navedene tegober neće javljati,.