Imam miom izme]u besikei materice 3. 5 mm. Menstruacija mi je skroz poremecena ranije sam dobijala 21-og u mesecu, i sad mi je pomereno dobijam dva puta u mesecu na dvadeset dana. Imam velike bolove i obilna krvarenja. Imam dvoje dece i volela bih da znam sta da radim, antibiotici, injekcije, hormonske tablete i nista, krvna slika mi je gvozdje sad 6, hemoglobin 96. Sad se popravila.

    Odgovoreno: 02. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Ne znam da li ste dobro naveli diomenzije mioma, , taj miom je najverovatnije subserozni i ne bi trebao davati opisanu simptomatologiju,. Proverite nalaz ultrazvuka vaginalnom sondom kod drugog ginekologa da se vidi šta je stvarno razlog vašim učerstalim menstualnim ciklusina,.