Radjen mi je abortus (prva trudnoca) 13. 11 09 u pocetku prva nekoliko dana nisam imala nikakvo krvarenje, a onda je pocelo kao m. Krv i do sada na ulosku su tragovi braon boje. Bila sam na u. Z. Gin. Je predlozio reviziju, ali ja nisam pristala mada mi je i on delovao kao da moze, a i ne mora revizija. Prestala sam da pijem kapi. M. Erg. Da li ce taj mali kao senka vidljiv na u. Z. Ugrusak da izadje sta da radim? Molim vas pomozite unapred zahvalna i plasljiva

    Odgovoreno: 02. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Ultrazvučno se tačno može ustanoviti da li se radi o rezidui, dakle ostatcimas produkata koncepcije,. Da li još uvek krvarite, ako je krvavljenje prestalo nemojte ništa raditi a a ko nije ponovite ultrazvučni pregled,.