Postovani! Ja sam narucena za operaciju fibroadenoma-leve dojke na iors u beogradu, za 3-4 nedelje, pa me zanima koliko se dana lezi u bolnici posle operacije? Hvala unapred na odgovoru. Pozdrav!

    Odgovoreno: 02. 12. 2009.

Komentari na pitanje: #46831

    • Imam cerku koja ima fibrom adenom mammae ustanovili su na istitutu za majku i dete da treba ga operisati na zadnjoj kontroli bio je veliki 24/20mm sa posteriornim pojacanjem dali mislite da ga treba dirati operisati i interesuje me koliko treba u bolnici da bude jer su mi rekli od 7 do 10 dana a neki kazu oko 2 dana dal je kod nje opasno ili nam rekli da bude u bolnici zato sto je daleko od beograda oko 170 km hvala vam puno