Poštovani, nakon sto sam poslije dva spontana p. Uradila genetski test, i saznala uzrok pobacaja, evo vec osam mjeseci poslije posljednjeg ne dolazi do nove trudnoce, mada intezivno radimo na njoj. Dali je razlog psiholoske prirode, ili je mozda razlog ciklus koji mi ide svako 25-26 dana, a prije je bio 28-30. Pozdrav!

    Odgovoreno: 02. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Moja prepporuka je da uradite folikulometriju, od desetog dana od prvog dana menstruacije da bi se videlo da li imate rast i sazrevanje jejne čelije i ovulaciju,. Svi ciklusi godišnje nisu plodni ciklusi, imate 6 do 7 plodnih ciklusa te 4, 5 ili 6 neplodnih ciklusa bez mogučnostui da ostanete trudni