Imam 36 godina i 27 nedelji trudnoce sam, u pitanju je blizanacka trudnoca a po redu treca. Prve dve bebe su se rodile krupne pa su i ove sad su po uz teske 1450 grama. Interesuje me koliko je to zabrinjavajuce posto su blizanci upitanju.

    Odgovoreno: 26. 11. 2009.
    • Poštovana,
      To je nešto više no uobičajeno, nije zabrinjavajuće, verovatno ste i vi i vaš suprug krupniji, m oja vam je preporuka da prekontrolišete šečer u krvi i eventualno napratite test opterečenja šečerom/ogtt/